Hizmetlerimiz

ŞOFÖRLÜ ve VİP ARAÇ KİRALAMA

Özel gün ve gecelerinizde, özel davetlerinizde, iş görüşmelerinizde, konferans toplantı seminer gibi aktivitelerinizde veya değer verdiğiniz misafirlerinizin karşılanmasında ister ekonomik ister lüks ister içi özel yapılı VIP araçlarımız ve deneyimli şoförlerimiz ile 24 saat hizmetinizdeyiz.

TRANSFER HİZMETİ

Konforlu, rahat ve ayrıcalıklı hizmet almak isteyen müşterilerimizi belirtilen noktadan alıp istenilen noktaya ulaşımlarını profesyonelce sağlamış olduğumuz bir hizmetimizdir. Kurumsal müşterilerimizin yoğun iş temposunda misafirlerini karşılamaktaki yükünü profesyonelce, güvenli ve ekonomik bir şekilde Anadolu Rent a Car olarak biz üstlenmekteyiz.
Transfer hizmetinin avantajları

  • 7 gün 24 saat hizmet sunar.
  • Sizin ve misafirlerinizin güvenli ulaşımını sağlar.
  • Güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz kaliteli hizmet sunar.
  • Şirketinize bütçe ve zaman açısından kolaylık sağlar.
  • Ödeme akışınızı düzenler kötü sürprizlere yer yoktur.
  • Şoför ve personel kadronuzda tasarruf sağlar.

UZUN SÜRELİ ve FİLO KİRALAMA

Filo Kiralama Nedir ?
Günümüzde birçok firma için araç kiralamak satın almaktan çok daha mantıklı bir tercih haline gelmiştir. Rent a Car hizmeti kiralama süresince tüm sorumlulukların Rent a Car firmasına ait olması, kiralamanın pratik ve ekonomik olması gibi nedenlerle, Şirketler tarafından yoğun talep görmektedir. Anadolu Rent a Car firmaların tüm birimleri veya yöneticileri için araç satın alma kararını, filo kiralama yöntemine dönüştürerek bu firmaların çözüm ortağı olmaktadır. Şirketler araç filolarını satın alarak, hem maddi, hem işgücü, hem de rekabet açısından zayıflamakta ve bu nedenle oldukça büyük kayıp ve zararlarla karşı karşıya kalmaktadır.
Anadolu Rent a Car bu kayıpları önlemek amacıyla uzun dönemli filo kiralama yolu ile oldukça avantajlı çözümler sunarak şirketlere likidite açısından önemli ölçüde katkı sağlamaktadır. Yapılan araştırmalar ve deneyimler şirketler için en karlı yöntemin araç filosu kiralamak olduğu ortaya koymaktadır.

Filo Kiralamanın Avantajları Nelerdir ?

Yatırım Maliyeti ve Avantajı
Firma, araç filosunu satın aldığında önemli miktardaki finans kaynağını sürekli değer kaybeden bir mülke bağlamış olacaktır. Anadolu Rent a Car'ın filo kiralama çözümü ile kira sözleşmesinde belirlenen kira bedellerinin belirlenen dönem aralıklarda ödenmesiyle, yatırım maliyeti ve finansman maliyeti gibi finansal sorunlarla karşılaşılmayacaktır.

Finansman Avantajı
Anadolu Rent a Car'ın filo kiralama çözümü ile firma, uzun dönem otomobil kira bedellerinin tamamını Gelir Vergisi Kanunun 180 sayılı tebliği uyarınca gider olarak gösterebilmektedir.

Yatırımı Gideri
Satın alınan bir aracın bedeli ancak 5 yılda gidere dönüştürülebilmektedir. Anadolu Rent a Car'ın filo kiralama çözümü ile her ay düzenli olarak hazırladığımız faturalarınızı gidere atabilirsiniz.

Araçların Periyodik Bakımları
Araçların bakım gerekliliği, araç filosunu satın alan firmalara, hem zaman hem de maliyet açısından problem yaratmaktadır. Anadolu Rent a Car'ın filo kiralama çözümü ile filodaki tüm araçların periyodik bakımları Anadolu Rent a Car tarafından üstlenilmektedir. Böylece kiracı hükmündeki Firmanın, nakit akışını olumsuz bir biçimde etkileyecek bakım ücretlerinden ve sürpriz bir şekilde ortaya çıkabilecek ek giderlerin olumsuz etkilerine katlanmak zorunda kalmayacaktır. Anadolu Rent a Car tüm bu sorumlulukları üstlenerek firmaların araç filosuna sahip olmasından dolayı katlanacağı para, zaman ve işgücü kayıplarını minimum seviyeye indirmektedir.

Araç Destek Hizmeti (Ek Araç Sağlamak)
Araç filosunu satın alan firmalar herhangi bir kaza sonucunda araçların kullanılamayacak duruma gelmesi halinde ya da araçların onarım süreleri boyunca satış dağıtım gibi esas fonksiyonlarının aksaması sorunlarıyla karşılaşacaklardır. Anadolu Rent a Car'ın filo kiralama çözümü ile araçların bakım ve onarım süresi boyunca Anadolu Rent a Car tarafından yerine başka bir araç verilmek suretiyle faaliyetlerinize kesintisiz bir şekilde devam edersiniz. Eğer araç kullanılamaz hale gelmiş ise bu durumda da söz konusu araç yerine başka bir araç tahsis edilmekte ve yine faaliyetleriniz kesintisiz bir şekilde devam edebilmektedir.

Katma Değer Vergisi
Satın alınan bir aracın KDV'si sabit kıymet haline geldiği için mal bedeli ile birleşmektedir. Ödenecek KDV' den de mahsup edilememektedir. Anadolu Rent a Car'ın filo kiralama çözümü ile her ay KDV tutarını mahsup edebilirsiniz.