Bizi Tanıyın

TARİHÇEMİZ

Anadolu Rent a Car; 1993 yılında Sakarya’da araç kiralama hizmeti vermek üzere kurulmuştur. Anadolu Rent a Car Sakarya merkezli olup yurt çapında faaliyet göstermekte ve müşterilerine araç kiralama konusunda alternatif çözümler sunmaktadır. Şirketimiz Sakarya’nın ilk rent a car firması olmanın gururunu taşımaktadır.

GENİŞ ARAÇ PARKIMIZ

Güçlü sermaye yapısı ile son model araçlardan oluşan ve ortalama üç yaşın altındaki genç araç parkı; Renault, Ford, Fiat, Skoda, Peugeot, Seat, Hyundai, Opel, Kia, Citroen, Chevrolet, Volkswagen gibi dünyanın önde gelen firmalarının araçlarından oluşmaktadır. Düzenli olarak periyodik bakımları yapılan araçlarımız ayrıca her kira dönüşü kendi oto yıkamamızda genel temizlikleri yapılmakta ve genel kontrolleri yapıldıktan sonra tekrar kiraya çıkmak üzere müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

FARKLI ÇÖZÜMLERİMİZ

Anadolu Rent a Car; günlük araç kiralama, aylık araç kiralama, yıllık araç kiralama, filo kiralama, şoförlü araç kiralama, transfer hizmeti ve VIP araç kiralama hizmetleri ile farklı ürünler ve alternatif çözümler sunmaktadır. Sektörünün yüksek iş hacmi ve ürün çeşitliliğine sahip lider firmaları arasında yer almaktadır. Anadolu Rent a Car, Sakarya ve çevre illerde müşterilerinin adresine araç teslim etme veya adresinden araç teslim alma gibi hizmetleri ile hizmeti kapınıza kadar getirmektedir. Değerli müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilmek ve sektördeki yenilikleri sektörümüzün öngördüğünden daha kısa bir sürede sunabilmek için sürekli çalışıyoruz.

İNTERNET'TE ANADOLU RENT A CAR

Teknolojik yeniliklere daima açık olan Anadolu Rent a Car müşterilerine daha hızlı ve daha kolay hizmet verebilmek amacı ile online araç kiralayabilecekleri bir web sitesi hazırlamıştır. Sitemizde araçlarımızı özelliklerini fiyatlarını görebilmekte ve rezervasyon yapılabilmekte ve yine diledikleri takdirde rezervasyon yaptıkları araçları belirttikleri gün ve saatte belirtilen noktadan teslim alabilmektedirler.

Bizden Haberler

Şoförlü Araç Kiralama

Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti Verilir

Transfer Hizmeti

Transfer Hizmeti Verilir

Zamanında Teslim

Belirlemiş olduğunuz saatte teslim edilmek üzre aracınız daima hazır durumdadır

Kalite Anlayışı

Öncelikli hedefimiz daima müşteri memnuniyetidir.

Nostalji Araçlar

Klasiklerden vazgeçemiyor musunuz ? Sizler için hazırladığımız nostalji araçlarımızı görmenizi öneriyoruz.