Ana Sayfa | Hakkımızda | Hizmetlerimiz | Binek Araçlarımız | Ticari Araçlarımız | Fiyat Listesi | Kiralama & Sigorta | Rezervasyon | Referanslarımız | İletişim
 

Hakkımızda
     
 

TARİHÇEMİZ.
Anadolu rent a car. 1993  yılında Sakaryada'da araç kiralama hizmeti vermek üzere kurulmuştur. Anadolu rent a car Sakarya merkezli olup yurt çapında faaliyet göstermekte ve müşterilerine, araç kiralama konusunda alternatif çözümler sunmaktadır.               Şirketimiz Sakarya,nın ilk rent a car firması olmanın gururunu taşımaktadır.

GENİŞ ARAÇ PARKIMIZ.
Güçlü sermaye yapısı,ile son model araçlardan oluşan ve ortalama üç yaşın altındaki genç araç parkı;Renault, Ford,Fiat,Skoda,Peugeot,Hyundai,Opel,Citroen,Mazda,Volkswagen,gibi dünyanın önde gelen firmalarının araçlarından oluşmaktadır. Düzenli olarak periyodik bakımları yapılan araçlarımız ayrıca her kira dönüşü kendi oto yıkamamızda genel temizlikleri yapılmakta ve genel kontrolleri yapıldıktan sonra tekrar kiraya çıkmak üzere müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

FARKLI ÇÖZÜMLERİMİZ.
Anadolu rent a car.Günlük araç kiralama,aylık araç kiralama,yıllık araç kiralama,filo kiralama,şoförlü araç kiralama, transfer hizmeti,ve,vip araç kiralama, hizmetleri ile farklı ürünler ve alternatif çözümler sunmaktadır. Sektörünün yüksek iş hacmi ve ürün çeşitliliğine sahip lider firmaları arasında yer almaktadır.
Anadolu rent a car.Sakarya ve çevre illerde müşterilerinin adresine araç teslim etme veya adresinden araç teslim alma gibi hizmetleri ile hizmeti kapınıza kadar getirmektedir
Değerli müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilmek ve Sektördeki yenilikleri sektörümüzün öngördüğünden daha kısa bir sürede sunabilmek için sürekli çalışıyoruz.

İNTERNET'TE  ANADOLU RENT A CAR.
Teknolojik yeniliklere daima açık olan  Anadolu rent a car. müşterilerine daha hızlı ve daha kolay hizmet verebilmek amacı ile online araç kiralayabilecekleri bir web sitesi hazırlamıştır. Sitemizde araçlarımızı özelliklerini fiyatlarını görebilmekte ve rezervasyon yapabilmekte.ve yine diledikleri takdirde rezervasyon yaptıkları araçları belirttikleri gün ve saatte belirtilen noktadan teslim alabilmektedirler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ANADOLU RENT A CAR ; PRATİK VE FAYDALI BİLGİLER.

 

BUNLARI BİL YÜZDE YİRMİ TASARRUF ET:

Ekonomik sürüş tekniklerini kullanan kişiler, bir yılda yüzde 20'ye kadar yakıt tasarrufu sağlıyor.

Bir otomobilin yakıt tüketmesinin tasarruflu olması, müşteri için her zaman önemli bir tercih nedenidir... Ancak otomobillerin nasıl kullanıldıkları da yakıt ekonomisini etkiliyor. Özellikle soğuk nedeniyle araçların daha çok yakıt tükettiği kış aylarında yakıt tasarrufu daha önemli hale geliyor.

Uzmanlara göre, ekonomik sürüş tekniklerini kullanan kişiler, bir yılda yüzde 20’ye kadar yakıt tasarrufu sağlıyor. Ancak bunun için otomobil kullanılırken, bazı ayrıntılara dikkat etmek gerekiyor.

İŞTE AZ YAKTIRAN ÖNLEMLER
Zorunlu olmadıkça otomobilinizi 2000-3000 devir aralığında kullanın
Hep yeşil ışıklarda geçmek, kırmızıya yakalanmamak için kentlerdeki ’yeşil dalga’ hızlarına dikkat edin
Çok uzun süre yananlar hariç, kırmızı ışıklarda kesinlikle motoru stop etmeyin
Otomobilinizin bagajında su bidonu benzeri ağırlık yapacak gereksiz yükler bulundurmayın
Şehir içinde, kırmızı ışığı görür görmez gazdan ayağınızı çekin ve aracınızı ışığa kadar ek benzin yakma durumundan kurtarın.
Ani ve aşırı gaza basmalardan, gereksiz ani frenlerden kaçının.


 

62,00 TL CEZA ÖDEMEYİN

62,00 TL Cezaya maruz kalmamak için buna dikkat edin

 9 Haziran 2008’de Resmi Gazetede yayımlanan Karayolları Trafik Yönetmeliğinin 150. maddesinde yapılan değişiklikle, boyu 135 santimetreden, kilosu 36 kilogramdan az çocuklar, “çocuk oto güvenlik koltuğu”nda yolculuk edebilecek. Çocukların can güvenliğinin sağlanması, muhtemel trafik kazalarında ölüm ve yaralanmaların azaltılması için hayata geçirilecek uygulama, 1 Haziran’dan itibaren zorunlu hale gelecek. Uygulamaya aykırı hareket edenlere, 62 lira para cezası ve 15 ceza puanı uygulanacak.

Para cezası almak istemeyen ve zorunlulukla da olsa çocuklarının güvenliğini sağlamak isteyenler, 1 Haziran öncesindeki hafta sonunda çocuk koltuğu almak için marketlere, bebek ve çocuk mağazalarına gitti. Çocuk koltuğu kullanımının zorunlu hale getirilmesi, çocuk mağazalarında ve marketlerin ilgili reyonlarında canlılığa yol açtı. Bebek ve çocuk mağazaları, vitrinlerini çocuk koltuklarıyla doldururken, uyarı yazılarını da ihmal etmedi. Birçok firma, bu dönemde pazardan daha fazla pay alabilmek, satış rakamlarını artırmak için kampanyalar düzenlerken, bazıları da hediyeli satışlara yöneldi.

 

ANADOLU RENT A CAR.dan UYARI NİTELİĞİNDE BİLGİ

 

kimliğinizin fotokopisini verirken bunları düşündünüzmü??
...sakına sakın anne kızlık soyadını doğru vermeyin...

Bildiginiz gibi artik her kurumda islem yaparken, telefon hatti alirken, bir yerlere abone olurken, kargo alip-verirken, havale islemlerinde.. vs.. kimlik fotokopisi istenmekte..
Aslinda bu yasal degil, sadece koca formu doldurmak yerine kimliginizin fotokopisini ilistiriyorlar o belgelere ya da kendilerini garantiye aliyorlar ve isleri hizlandiriyorlar. ..
Sebep her neyse... Sonucta artik kimlik fotokopisi ile cok islem yapilmasi alismis bir durum oldu artik...
Peki, bu kimlik fotokopiniz ile baskasi neler yapabilir diye dusundunuz mu hic?
Birkac ornek verecek olursak:
-Adiniza bir yerlere uye olunabilir.
-Adiniza abonelik acilabilir.
-Sizi bir sey icin kefil edebilirler.
-En cok gorulen vakalardan biri de su: ADINIZA BIR SURU TELEFON HATTI ACTIRIP, ACIK HAT OLARAK SATABILIRLER! ve bu hatlari alanlar herhangi bir suc islediklerinde direk hat sahibi yani kimlik fotokopisi kullanilarak adina hat acilan kisi zan altinda kalmaktadir. (zaten siz de telefoncularda acik hat satildigina sahit olmussunuzdur)
-ve bunun gibi bircok ornek..
Peki, kendimizi korumak, kimlik bilgilerimizle istegimiz disinda islem yapilmasini onlemek cok mu zor? Elbette degil!
Basit ve etkili bir yontem var;
Mesela 0 5xx 123 45 67 nolu telefon hattini aldiniz.
Form doldururken ve kimlik fotokopisini verirken,FOTOKOPI DE, KIMLIGIN ON VE ARKA YUZUNDEKI BOS ALANLARA (hatta uzerine)
SADECE 0 5XX 123 45 67 HATTIN ABONELIK ISLEMLERI/ aKTIVASYONU ICINDIR
yazip paraf atmaniz sizi koruyacaktir.
Veya: SADECE 01/01/200X NOLU , XXXX MIKTARLI HAVALE ISLEMI ICINDIR.. vb. SEKLINDE NOT TUTMANIZ IYI BIR ONLEM OLACAKTIR...

T.C. MERKEZ BANKASI'ndan bir uyari..Dagarciginizda bulunsun...

Eger bir gun ATM makinelerinden bir soyguncu tarafindan para cekmeye zorlanirsaniz;
PIN kodunuzu ters girmeniz halinde (Orn. 1234 yerine 4321.. gibi) Makine parayi veriyor ancak bu arada polis de cagiriyor.
Bu konuyu cok nadir kisinin bildigi icin, mumkun oldugunca cok kisiye bildirelim.

UYARI: SAKIN BU NUMARAYI ARAMAYIN!
Eger; birisi sizi cep telefonunuzdan arayarak 'ESAT' veya 'ERICAL' adli bir firmadan ariyoruz telefonunuzu kontrol etmek zorunda oldugunu ve bunun icin '9090' i aramanizi soylerse telefonunuzu derhal kapatin ve soylenen numarayi sakin aramayin. Soz konusu numarayi cevirmeniz, karsinizdaki bu sahsin sizin butun kimlik bilgilerinize ulasmasini ve yapacagi tum telefon gorusmelerini sizin hesabiniza gecirmesini saglayacktir!
[lutfen, güç durumda kalmamak icin, bu uyarıyı paylaşalım diğer arkadaşlarımıza da ulastirarak onlari da bilgilendirelim.] çevremize ve dostlarımızı faydalı olalım saygılarımızla Anadolu rent a car …

 

 

KLİMA KULLANMANIN PÜF NOKTALARI.

Otomobilinize binmeden önce kapıları açarak  araç içindeki ısınmış  havanın  tahliyesini sağlayın.  Araca  bindikten sonra bir süre camları açık bırakıp klimayı çalıştırın. Böylece  havalandırma  ızgaralarında biriken tozlar direk olarak solunum yoluyla akciğerlere girmez. Sürüşe başladıktan sonra camların kapatılması gerekir. Kabin içi ve dışında ortamın 10 dereceden farklı olmamasına dikkat edilmesi gerekir. Klimanın üflediği havanın sürücü ve yolcuların direkt yüzlerine temas etmemesi gerekir. Aksi halde baş ağrısı ile başlayan rahatsızlanma yüz felcine kadar gidebilir. Klima çalışırken kendi sağlığımız kadar  otomobilin  performansının da olumsuz etkilenmemesi için üzün süre çalıştırmak yerine biraz dinlenmeye bırakmakta yarar var. Ayrıca  araç  yüklüyken veya yokuş yukarı çıkarken klimanın tamamen veya aralıklı kapatılması motorun fazladan yorulmasını ve  yakıt  tüketiminin artmasını engeller.

 

 

KAZA TUTANAĞI

2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu ve Karayolları Trafik Yönetmeliği çerçevesinde yalnız maddi hasarla sonuçlanan trafik kazalarında tarafların serbest iradeleriyle dolduracakları "Maddi Hasarlı Kaza Tespit Tutanağı" uygulaması 1 nisan 2008 tarihinden itibaren başlayacaktır.

 

 

BU TUTANAK YALNIZ MADDİ HASARLA SONUÇLANAN KAZALARDAN SONRA KAZAYA KARIŞAN DİĞER SÜRÜCÜ VEYA SÜRÜCÜLERLE KAZANIN OLUŞ ŞEKLİNİN TUTANAK İLE TESPİTİNDE ANLAŞTIĞINIZ TAKDİRDE DOLDURULACAKTIR.  

DİKKAT!!! Aşağıdaki durumlarda bu tutanak DOLDURULMAYACAKTIR.  Bu durumlardaki trafik kazalarına müdahale için 155 POLİS İMDAT numaralı telefondan trafik polisine veya kaza mahalli Jandarma bölgesiyse 156 numaralı telefondan Jandarma trafik ekiplerine haber veriniz. 

§ Sürücü belgesiz motorlu araç kullanılıyorsa veya yetersiz sürücü belgesi ile motorlu araç kullanılıyorsa,

§ Sürücüde yaş küçüklüğü varsa,

§ Sürücüde alkol veya akıl sağlığı şüphesi varsa,

§ Kazaya karışan araçlardan biri veya daha fazlası kamu kurumlarına ait ise,

§ Kamu kurumlarına ait eşyada zarar meydana gelirse,

§ Trafik Kazasında sadece 3 üncü kişilere ait eşyalara zarar gelirse,

§ Kazaya karışan araçlardan birinin veya birkaçının trafik sigortası yok ise,

§ Trafik kazası ölüm ve/veya yaralanma ile sonuçlanmışsa.  

·   Mümkün olan durumlarda araçlar kaza yerinden kaldırılmadan önce farklı açılardan fotoğrafları çekilmelidir.  

·   Tutanakların bir sureti fotoğraflarla beraber karşı tarafın trafik sigortası poliçesini tanzim eden sigorta şirketine veya kasko poliçesinden tazminat talep edilecekse aracınızın kasko sigortası poliçesini tanzim eden sigorta şirketine ulaştırılmalıdır. 

·   İkiden fazla aracın karıştığı trafik kazalarında birden fazla form kullanılabilir. Bu durumda, her bir form tüm sürücüler tarafından imzalanmalıdır. İmzalar için formun alt tarafındaki boş alan kullanılabilir. 

1 ve 2 numaralı alanlara kazanın tarihi ve yerine ilişkin bilgiler yazılacaktır. 

3 numaralı alan varsa görgü tanıklarının irtibat bilgilerine ayrılmıştır. 

4, 5 ve 6 numaralı alanlara sürücüye, araca ve Trafik poliçesine ilişkin bilgiler yazılacaktır.  

7 numaralı alanda yer alan araç türleri üzerinde aracın ilk darbeyi aldığı yeri işaretlemeyi unutmayınız 

8 numaralı alanda yer alan kutucuklardan uygun olanı (x)  ile işaretleyiniz. Bu alanın doldurulması zorunlu olmamasına rağmen şirketin olayı kısa sürede değerlendirmesi için önemlidir. 

9 Numaralı alana çarpışma yerinin ve anının taslağını mutlaka çiziniz. Taslak  üzerinde cadde ve sokak ismi belirtilmeli, aracın gittiği yön işaretlenmeli, yol çizgileri çizilmelidir.  Araçlar A ve B aracı olarak işaretlenmelidir.  

10 numaralı alana sürücüler  kaza ile ilgili görüşlerini yazacaklardır. Sürücü görüşleri için 10 numaralı alanın yeterli olmadığı durumlarda görüşler beyaz bir sayfa kullanılarak tamamlanabilir. 

10 numaralı alanın açıklamadaki şekilde doldurulmasından sonra 11 numaralı alanın sürücüler tarafından imzalanması zorunludur.  İmzalanmayan tutanaklar geçersizdir.

 

1)HANGİ HALLERDE TUTANAK    DÜZENLEMEYECEKSİNİZ?Aşağıdaki durumlarda kazaya karışan sürücüler kendi aralarında anlaşıp, tutanak düzenleyemeyecek, mutlaka trafik polisi veya jandarma çağrılacaktır;ü  Kazaya sadece bir araç karışmışsa (kaza tek taraflı maddi hasarlı ise) ü  Kazaya karışan taraflardan birinin sürücü belgesi yoksa veya sürücü belgesi kullandığı araca göre yetersiz iseü  Sürücü alkollü veya alkol şüphesi varsa ü  Araçlardan biri Kamu kurumuna (resmi) ait iseü  Kamu kuruluşu veya üçüncü kişilere ait eşyalara zarar verilmişseü  Araçlardan birinin zorunlu mali mesuliyet sigortası yoksaü  Araçlardan biri yabancı ülke plakalı iseü  Kaza ölüm veya yaralanmayla sonuçlanmışsa

 

 

 

b) Kazaya karışan diğer araç sürücüleri ile anlaştığınız takdirde; her birinizin araca ait belgelerini (araç tescil ve trafik belgeleri, zorunlu mali mesuliyet sigortası) ve sürücü belgelerinin kullanılan araç için uygun/yeterli olup olmadığını kontrol ediniz ve belgelerde eksiklik ve usulsüzlük olmadığından emin olunuz!          


 

c) Mümkünse, dijital fotoğraf makinesi veya cep telefonunuz ile araçların farklı açılardan fotoğraflarını çekiniz.      


 

d) Araçlarınızı yolun dışında ve trafik akışı ile güvenliğini etkilemeyecek uygun bir yere çekiniz.             


 

e) Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tutanağı’nı eksiksiz ve okunaklı bir şekilde doldurarak birlikte imzalayınız. İkiden fazla aracın karıştığı trafik kazalarında birden fazla form kullanabilir ve sürücü görüşleri bölümünün yeterli olmadığı durumlarda da beyaz bir sayfa kullanarak görüşlerinizi yazabilirsiniz.  


 

f) Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tutanağı’nı kazaya karışan diğer aracın/araçların zorunlu mali mesuliyet sigortasını yapan sigorta şirketine veya varsa kendi kasko sigorta poliçenizi tanzim eden sigorta şirketine teslim ediniz.                       


 

g) Matbu Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tutanakları’nı fotokopi ile de çoğaltıp kullanabilirsiniz.  

 TRAFİKTE SAYGI VE HOŞGÖRÜ MEDENİYET GÖSTERGESİDİR. v  TRAFİKTE ÖNCE SİZ ÖRNEK OLUN, DİĞERLERİNİN DEĞİŞTİĞİNİ GÖRECEKSİNİZ. v  TRAFİKTE SORUNA DEĞİL, ÇÖZÜME ORTAK OLUNUZ. v  HAYATINIZ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİDİR. v  KAZASIZ GÜNLER VE YOLCULUKLAR DİLİYORUZ

 

 

SAKARYA MARMARA BÖLGESİNİN GÜZİDE ŞEHİRLERİNDEN BİRİDİR.

 

Sakarya Marmara bölgesinin engüzel illerinden birisidir yeşili doğası denizi yaylası ve Sakarya nehri ve gölleri ile eşsiz güzelliklere sahiptir.istanbula iki saatlik mesafededir.
İstanbulda havaalanından araç kiralama atatürk hava alanından oto kiralama Sabiha gökçen havalimanından Oto araç kiralama sakaryada Anadolu rent a car ın işdir,adapazarında ucuz oto araç kiralama Anadolu rentacardan sorulur,kredi kartına taksitli oto kiralama Anadolu rentacarın işidir,Adapazarında araç kiralamada anadoludan daha ucuzu yoktur,sakaryada oto kiralamak Anadolu rent a car dan sorulur,Anadolu rentacarda araç kiralamak kolay ve daha ucuzdur,Anadolu rent a carda oto araç kiralamak daha basitir,sakaryada şehir turu ve tanıtımı Anadolu araç kiralamanın işidir,sakaryada şöförlü araç kiralamak Anadolu rentacarın işidir.Adapazarında otobüs minibüs şoförlü veya şoförsüz Anadolu rent a car dan kiralanır,İzmitte araç oto araba motorsiklet  kiralama Anadolu rentacarın işidir, Sakarya 17 austos depremini yaşamış ve yerle bir olmuştur depremden sonra yeniden toparlanma çabası içerisinde epey yol katetmiştir son yıllarda Sakarya yeniden eski cazibesine kavuşmuş yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarmıştır ve yoğun bir şekilde göç almaktadır.Sabiha gökçene transfer Atatürk havalimanına transfer Anadolu araç kiralamanın işidir,sakaryada şirketler şöförlü ve şoförsüz kiralık araçları en güvenilir ve en ekonomik Anadolu rentacardan temin eder. Sakaryada şehir içi şehir dışı otel tıransferi Anadolu araç kiralamanın işidir,Kocaeli Oto kiralama,İzmit araç kiralama,ankarada araç kiralama,düzce ucuz oto kiralama ,izmitte  şöförlü araç kiralama,Kocaeli de kaliteli araba kiralama, ankarada araç kiralama,En uygun araç kiralama anadolunun işi dir. Oto kiralama ankara,kiralık oto yalova,kiralık araba bilecik,Sakarya rentacar,Ankara kiralık otomobil,bursa araç kiralama firmaları,Sakarya araç kiralama şirketleri,araçlar,arabalar,otolar,rent a car,rentecar,Ankara kiralik otolar,Sakarya klasik oto kiralama,hava limanı araç kiralama firmaları,rentacar sakarya,kiralik oto,havaalimanı,kiralık oto,rent e car,Sakarya rentecar,ankara,rente car,kiralık araba ankara,kiralık oto,kiralık araç,oto kiralama,araba kiralama,kiralık araba.dizel oto kiralama,şöförlü araba kiralama,airport,dizel oto kiralama,yıllık,senelik,Minibüs,minübüs,kiralık vasıtalar  oto kiralama firması,İstanbul oto kiralama firmaları,kiralık oto şirketleri İstanbul,kiralık araba firması ankarada,kiralık araç firmaları ankara,rent a carlar İstanbul,renta car ankarada,rente car ucuz kiralık otolar,kiralık araba Ankara,kiralık otomobil İzmir,oto kiralama Bursa,araba kiralama Ankara,otomobil kiralama Adana,kiralık oto Adapazarı,kiralık oto adıyaman,oto kiralama afyon,ağrı oto kiralama,Aksaray oto kiralama,Amasya oto kiralama,Ardahan kiralık oto,Artvin kiralık oto,aydın kiralık oto,Balıkesir araç kiralama,Bartın oto kiralama,batman oto kiralama,Bayburt kiralık oto,Bilecik kiralık oto,Bingöl araba kiralama,Bitlis araç kiralama,bolu kiralık oto,burdur araba kiralama,bursa oto kiralama,Çanakkale kiralık oto,çorum oto kiralama,düzce araç kiralama,denizli kiralık oto,Diyarbakır kiralık oto,Edirne araba kiralama,Elazığ kiralık oto,Erzincan oto kiralama,Erzurum araba kiralama,Eskişehir oto kiralama,Gaziantep kiralık oto,Gümüşhane oto kiralama,Hakkari oto kiralama,Hatay oto kiralama,Iğdır kiralık oto,İstanbul kiralık oto,İzmir oto kiralama,İzmit kiralık oto,Karabük oto kiralama,karaman kiralık oto,kars oto kiralama,kastamanu kiralık oto,kayseri oto kiralama,Kırıkkale oto kiralama,Kırklareli kiralık oto,Kırşehir kiralık oto,Konya oto kiralama,Kocaeli araç kiralama,Kütahya kiralık araç,konya kiralık araç,Malatya oto kiralama,Manisa kiralık araba,Mardin kiralık araç,mersin kiralık araç,Muğla oto kiralama,muş kiralık araba,Nevşehir araba kiralama,Niğde kiralık araba,ordu kiralık araç,rize kiralık araba,Siirt kiralık araba,Sinop oto kiralama, Şanlıurfa oto kiralama,şırnak kiralık araba,Sivas oto kiralama,Tekirdağ kiralık araba,tokat oto kiralama,Trabzon araba kiralama,Tunceli kiralık oto,uşak kiralık araç,van araba kiralama,Yozgat kiralık oto,Yalova araç kiralama,Zonguldak kiralık otomobil,araç kiralama Sakarya,rent a car Sakarya,vip rentacar Adapazarı,araba kiralama servisleri Sakarya,en iyi araba kiralama servisi Sakarya,araba kiralama firmaları arabalı kiralama şirketi düzce,araba kiralama siteleri araba kiralama sitesi oto kiralama servisleri İzmit,oto kiralama servisi en iyi araba kiralama servisi Sakarya,kiralık oto sitesi kiralık otomobil servisleri Adapazarı,kiralık otomobil servisi kiralık otomobil şirketleri kiralık otomobil şirketi Kocaeli,kiralık otomobil siteleri kiralık otomobil sitesi rentacar servisleri İzmit,Türkiye rentacar şirketleri,Antalya rentacar şirketi rentacar siteleri rente car sitesi,filo araç kiralama oto filo kiralama limuzin,dizel araba,airport,yıllık,senelik,Minibüs kiralama,minübüs kiralama.sakarya ili corafi ve bölgesel konumu itibarı,ile hızlı büyüyen ve büyümeye devam eden güzel bir ilimizdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
     
Hava Durumu
İSTANBUL İSTANBUL
ANKARA ANKARA
İZMİR İZMİR
SAKARYA SAKARYA
İstatistik
Toplam Ziyaretçi : 204360
Aktif Ziyaretçi : 1
Ana Sayfa | Hakkımızda| Hizmetlerimiz | Binek Araçlarımız | Ticari Araçlarımız | Fiyat Listesi | Kiralama & Sigorta | Rezervasyon | Referanslarımız | İletişim © 2014 Anadolu rent a car
________________________________________________________________________________________________________________________ Designed & Developer By Hayrullah GÜVEN
İp Adresiniz: 54.161.228.29